Aktualności

Utrudnienia w ruchu

  W trakcie naszej imprezy biegowej (17.09.2023), ze względu na bezpieczeństwo i sprawność biegu, będą obowiązywały pewne ograniczenia w ruchu..

Parkingi

  W trakcie naszej imprezy biegowej (17.09.2023), ze względu na bezpieczeństwo i sprawność biegu, będą obowiązywały pewne ograniczenia na terenie.

Strefa Fizjo

  Kto zajmie się obsługą Strefy Fizjo w tym roku? Będzie to nie kto inny jak Artro-Klinika Bieniecki!  Możecie być pewni,.

Gang Wolontariuszy

  Wolontariusze z Nidzicki Fundusz Lokalny, czyli nieodzowny element naszego wydarzenia  Kto by podał naszym spragnionym Biegaczom kubeczek wody, gdyby nie.

Zapisy

Drodzy Biegacze! jest nam bardzo miło poinformować, że od 1 czerwca 2023 r. ruszyły zapisy na VII UKIEL Olsztyn Półmaraton. Serdecznie.

Znamy datę zawodów!

Kochani,my jeszcze w pamięci mamy ostatnie zawody VI UKIEL Olsztyn Półmaraton, ale zaczynamy powoli myśleć i planować kolejny sezon.  Nie mamy.

RACE BOOK

Nasz świeżutki Racebook jest już dostępny na stronie https://bit.ly/3S4HDIx Wpadajcie i zaglądajcie co Was czeka w niedzielę na UKIEL Olsztyn.

Odbiór pakietów

Kochani, w odpowiedzi na Wasze liczne zapytania małe przypomnienie, kiedy będzie czynne nasze Biuro Zawodów! Pakiety startowe na wszystkie biegi.

Parkingi

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z mapą parkingów dostępnych w okolicy strefy miasteczka zawodów.

Partner Główny: Alior Bank

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, iż Partnerem Głównym VI UKIEL Olsztyn Półmaraton jest Alior Bank SA Nasz Partner to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie.