Aktualności

Znamy datę zawodów!

Kochani,my jeszcze w pamięci mamy ostatnie zawody VI UKIEL Olsztyn Półmaraton, ale zaczynamy powoli myśleć i planować kolejny sezon.  Nie mamy.

RACE BOOK

Nasz świeżutki Racebook jest już dostępny na stronie https://bit.ly/3S4HDIx Wpadajcie i zaglądajcie co Was czeka w niedzielę na UKIEL Olsztyn.

Odbiór pakietów

Kochani, w odpowiedzi na Wasze liczne zapytania małe przypomnienie, kiedy będzie czynne nasze Biuro Zawodów! Pakiety startowe na wszystkie biegi.

Parkingi

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z mapą parkingów dostępnych w okolicy strefy miasteczka zawodów.

Partner Główny: Alior Bank

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, iż Partnerem Głównym VI UKIEL Olsztyn Półmaraton jest Alior Bank SA Nasz Partner to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie.

Nowy Partner: Artro-Klinika Bieniecki

UKIEL Olsztyn Półmaraton może liczyć na wsparcie medyczne Artro-Klinika Bieniecki! W strefie finishera zaplanowany jest specjalny obszar fizjo, gdzie Zawodnicy uzyskają.

Nowy Partner: Transcom

Drodzy Biegacze, z dumą przedstawiamy naszego nowego Partnera Transcom Poland  Dzięki takim firmom jak Transcom nasze zawody UKIEL Olsztyn Półmaraton mogą odbywać się.

Pokaz mody

Kochanitego jeszcze nie było! Podczas naszych zawodów UKIEL Olsztyn Półmaraton, a dokładniej o godz. 11:00 odbędzie się pokaz mody. Zobacz więcej

Trasa 5km

Kochani, otrzymaliśmy ostatnio sporo zapytań o trasę biegu towarzyszącego! U nas długo nie trzeba czekać dziś prezentujemy mapę na 5-kę, a.

Mini Ukiel

Drodzy Biegacze, co to byłyby za zawody, gdyby zabrakło biegów towarzyszących dla dzieciaków i młodzieży? W zeszłym roku rozbiliście bank.

META na molo

Co byście powiedzieli, aby META i strefa finishera były w tym roku zlokalizowana w fajnym miejscu? W tym sezonie chcemy.

UKIEL Olsztyn Półmaraton i Radio Olsztyn

Bardzo miło nam ogłosić , iż Partnerem Medialnym UKIEL Olsztyn Półmaraton 2022 jest Radio Olsztyn! Dziękujemy za wsparcie! Dziś #RadioOlsztyn gościło naszego Pawła z PersonalTriathlon.pl w rozmowie.